
Kies goed speelgoed!
Goed speelgoed kiezen voor Max, Luna, Diesel, Bo, Sam, Kyra en al hun vriendjes doe je zo:
Hou bij het uitkiezen van speelgoed rekening met hun karakter
- Je hebt stoere binken zoals Max die houden van een stevig rondje rollebollen in de tuin.
- Luna en Diesel zitten altijd vol energie. Zij zijn energieke actievelingen die graag springen, lopen, stuiteren en vooral graag samen spelen.
- Bo is een ware sloper...
- en Sam is dan weer echte knuffelbeer.
Vandaag mogen ze allemaal op bezoek bij Kyra, het jarige feestbeest. Zij houdt van feesttoeters en bellen. En van cadeautjes ?
In onze webwinkel vind je goed speelgoed (en cadeautjes) voor ze allemaal!
- uiterst sterk speelgoed voor de stoere binken die houden van het ruwere spel.
- zeer zacht speelgoed voor de echte knuffelberen die houden van liefkozen en nestwarmte, maar ook graag rollebollen met een vriendje.
- functioneel speelgoed voor energieke actievelingen die houden van springen, lopen, stuiteren, plonzen of puzzelen, maar vooral ok graag samen spelen.
- speelgoed en cadeautjes voor de jarige feestbeesten
Milieuvriendelijk en zo ecologisch mogelijk speelgoed dat voldoet aan dezelfde strenge kwaliteitsnormen en eisen voor de productie van baby- en kinderspullen.
20-04-2022